znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dnešek přinese drobnější, ale docela nepříjemné problémy. Se všemi se vypořádáte díky své odvaze a pevnému charakteru. Umíte se postavit svým potížím čelem a necouvnete před nimi. A to je postoj, který je v dnešní době už vzácný. Buďte na sebe pyšní!

Charakteristika znamení

Být v neustálém pohybu je pro obě pohlaví tohoto znamení zcela typické. Honba za adrenalinem Střelce žene do cizích krajů. Vždy se vynoří přímo u zdroje, kde se něco mimořádného událo. Na dovolené si na chvilku zdřímne na pláži a po probuzení s údivem zjistí, že se kolem přehnala vlna tsunami. Jemu se samozřejmě nic nestalo - je totiž dítětem štěstěny! Hraje vždy čestnou hru a jen těžko promíjí lži.

Muži

Muži v tomto znamení jsou silně ovládáni planetou Jupitera, která jim do života vnáší štěstí a optimismus. Jsou společenští a navýsost upřímní. Druhá vlastnost jim je nejen ctí, ale hlavně přítěží, protože si nedávají pozor na jazyk a způsobují si tím nemálo potíží. Okolí se může jejich veselé chování a optimistický náhled na svět jevit jako malichernost a povrchnost. Jsou hrdí a nenávidí nespravedlnost.

Ženy

Žena, která se narodila ve znamení Střelce, bývá upřímná, dobrosrdečná a plná pozitivní energie. Nikdy ji neuvidíte ztrácet čas nebo jen tak bezcílně lenošit. Každý okamžik dokáže využít tím nejsmysluplnějším způsobem. Ráda chodí do společnosti, vzdělává se, cestuje a poznává zajímavé kraje. K tomu, aby mohla uskutečnit všechny svoje plány a nejtajnější sny, potřebuje hodně volnosti a svobody.

Hodíme se k sobě