znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Hlavně ti, kteří podnikají by dnes neměli zavrhovat žádný ze svých nápadů. Nad každým z nich se zamyslete a pokuste se zvážit jejich potenciál. Dal by se uvést do reality? Jak by to vypadalo? Můžete takto snadno přijít na nový zdroj svých příjmů.

Charakteristika znamení

Člověk štířího ražení neustále zkoumá své okolí. Prověřuje skutečné úmysly svých nejdražších, a tedy i vaše. Mějte se na pozoru, sám se sice svěřuje s velkou nechutí, ale o to raději bude poodhalovat slabiny vaší povahy. Nezapomeňte, že lásku a sex bere smrtelně vážně, nesnáší přelétavé a těkavé lidi a ze všeho nejvíc odsuzuje nevěru. Sex považuje za nejintimnější výpověď své lásky a je dost žárlivý.

Muži

Chytří a originální jedinci, kteří jsou si jisti svých kvalit– to jsou muži ve znamení Štíra. Ve společnosti jsou oblíbení a svým vtipem získají nejednoho příznivce. Jejich vnitřní pocitový život je bohatý, i když to nedávají najevo. Jsou žárliví, ale okolí svými extrémními stavy netrápí. Muži ve znamení Štíra zbožňují ženy a sex. Rádi se oddávají milostným hrátkám a nejsou přitom vázáni konvencí.

Ženy

Málokdo má v sobě tolik pevné vůle, rozhodnosti a odvahy jako žena narozená ve znamení Štíra. Má silnou schopnost překonat i ty nejtěžší nesnáze, které ji v životě potkají. Nic ji nesrazí na kolena. Z každého souboje vychází ještě silnější a odhodlanější. Miluje dobrodružství a často se věnuje adrenalinovým sportům. Muži ji považují za velmi okouzlující, tajemnou a divoce nespoutanou ženu.

Hodíme se k sobě