znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Váhy

Váhy (23. 09. – 23. 10.)

Pocítíte obrovský příliv optimismu a zatoužíte po nových zážitcích, které by vyhnaly z vašeho života stereotyp. Cokoliv vám dnes osud přinese do cesty, to budete proto považovat za příležitost. Není dobré se však nekriticky vrhat do všeho nového.

Charakteristika znamení

Muži

Jakmile se jednou rozhodnou, vrhají se do práce s nadšením a chutí. Jsou dobrými soudci a s lehkostí vyřeší každý spor. Nade všechno nenávidí nespravedlnost a brání slabší jedince. Jsou to pilní a cílevědomí jedinci s estetickým cítěním. Najdeme proto mezi nimi řadu umělců. V lásce jsou tito muži zdrženliví a od první schůzky neočekávají žádný sex. Iniciativu v milostném životě musí převzít žena.

Ženy

Řadí se mezi milé, sympatické a vyrovnané ženy, které v životě jen tak něco nerozhází. Vždycky dokáže udržet nervy na uzdě, protože do poslední chvíle věří, že pro každou situaci je možné najít to nejlepší řešení. Touží po klidu, harmonii a rovnováze. Aby se vyhnula možným hádkám a rozepřím, je ochotná okamžitě se dohodnout nebo ustoupit ze svých původních požadavků. Muži na ní obdivují její elán.

Hodíme se k sobě