znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Lev

Lev (23. 07. – 22. 08.)

I když je víkend ještě daleko, zavolejte dnes přátelům a domluvte se s nimi, že si spolu večer někam vyrazíte. Odreagujete se, dobijete si baterie a načerpáte pozitivní energii. A to je přesně to, co v tomto náročném měsíci opravdu potřebujete.

Charakteristika znamení

Toto znamení oslňuje a dráždí. Lev je hnán do složitých romantických vztahů, touží po nevšedním milostném zážitku. Má projev šlechtice, kterému v žilách bublá nezkrotná modrá krev. Je to dramatik - vášnivý a přirozeně panovačný. Pokud dostane šanci stát se vůdcem skupiny, nachází své pravé místo v životě. Má talent stmelovat lidské povahy. Potřebuje lovit a samozřejmostí je, že pravidla lovu udává on.

Muži

Muži narození v královském znamení jsou navíc pod patronátem planety Slunce. Dává jim do vínku zdravou dávku sebevědomí a dravosti. Jsou přátelští, ale s nadáním ovládat a manipulovat druhými. Rádi vystupují jako jedinci na vysoké úrovni. Oplývají přirozenou elegancí a vytříbených chováním. Jsou bystří a jako Lvi kralují obtížným situacím. Jejich silná povaha a důvtip přitahuje ženy jako magnet.

Ženy

Kdekoli se objeví žena narozená ve znamení Lva, tam sklidí velký a zasloužený obdiv. Je královnou večírků. Od prvního okamžiku působí jako vítězka, pro kterou neexistuje nic, co by nedokázala zvládnout. Bývá samostatná, velkorysá a štědrá. Pokud mají její přátelé nebo rodina potíže, neváhá okamžitě využít všech svých schopností a známostí, aby jim pomohla. Na muže působí doslova jako magnet.

Hodíme se k sobě