znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Rak

Rak (22. 06. – 22. 07.)

Komunikace vám dnes půjde doslova na jedničku. Budete vtipní a sami na oplátku budete pozorně naslouchat povídání ostatních. Podaří se vám svými bystrými poznámkami obrátit v žert i mnohé vypjaté situace. Snadno také vyřídíte i náročné záležitosti.

Charakteristika znamení

Lidé ve znamení Raka bývají neprávem označování za podivíny. Ve skutečnosti se jedná o velmi smyslné a tajnůstkářské bytosti, kteří si jen těžko někoho připouští k tělu. Obě pohlaví jsou pověstná svou láskou k rodině a také se tím netají. Aby Rak dokázal projevit svou smyslnost, potřebuje cítit opravdovou vášeň a zamilovanost svého partnera. Jsou to citliví, pokud je někdo zklame, velmi těžce to nesou.

Muži

Vedoucím elementem v životě Raků je planeta Měsíc. Dává jim do vínku citlivou a romantickou náturu. Jejich nálady jsou proměnlivé, a tak se v nich okolí příliš nevyzná. Ke spokojenému životu potřebují teplo domova, to pak jejich uzavřenost roztává. V zaměstnání jsou cílevědomí a pracují do úmoru jen proto, aby zajistili sobě a své velké rodině pevné zázemí. K ženám jsou smyslní a v lásce stálí.

Ženy

I když ženy narozené ve znamení Raka na první pohled mohou působit jako křehká a zranitelná stvoření, mívají jasné představy o tom, jakým směrem by se měl ubírat jejich život. Často bývají poddajné a přizpůsobivé, ale pokud jim hrozí jakékoli nebezpečí, umí se rychle ozvat a rázně zakročit. Kariéra je příliš nezajímá, mnohem více touží po velké rodině plné zdravých a veselých dětí. Jsou milující matky.

Hodíme se k sobě