znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Blíženci

Blíženci (22. 05. – 21. 06.)

Dostatek energie a vysoká dávka trpělivosti jsou to, co dnes budete potřebovat, abyste se vyhnuli mnohým konfliktům. Dnešní vlivy totiž podporují napětí a tak se nedivte, že různé roztržky se kolem vás budou vyskytovat mnohem častěji, než jindy.

Charakteristika znamení

Blíženec patří k pohyblivým znamením, a tak se nesnažte předvídat jeho reakce. Je to stejně pošetilé, jako předpovídat pohyb kulového blesku. Takovýto zrozenec je rychlý, nevypočitatelný avšak nevšedně romantický. Blíženec se v průběhu života setká s mnoha partnery, nakonec dá přednost takovému, který se stejně jako on zajímá o spoustu neslučitelných oborů. Touží po neustálé komunikaci a výměně názorů.

Muži

Inteligentní a velmi bystří lidé – to je stručná charakteristika mužů – Blíženců, jimž vládne planeta Merkur. Neuzavírají se před novinkami a moderními vymoženostmi, a tak jsou vždy o krok napřed. Jsou mnohostranně nadaní a rychle se učují novým věcem, proto jsou oblíbení i na pracovním poli. Zároveň jsou však neklidní a nevydrží sedět s rukama v klíně. Problémy řeší s lehkostí a úsměvem na tváři.

Ženy

Žena ve znamení Blíženců je vtipná, komunikativní a společenská. S oblibou se účastní všech oslav a večírků nebo je sama pořádá. Stále vymýšlí něco nového a neotřelého, čím by pobavila a rozveselila svoje přátele nebo kolegy v práci. Lásku bere jako výzvu k velkému dobrodružství. Snadno a rychle navazuje známosti s muži a ráda flirtuje. Na prvním místě u ní vždycky zůstává svoboda a nezávislost.

Hodíme se k sobě