znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Býk

Býk (21. 04. – 21. 05.)

Rádi byste se stali ve svém oboru skvělým profesionálem a tomu podřizujete veškeré své snahy. Od hvězd dnes dostanete šanci ocitnout se blíže k naplnění svého snu. Nenechte si ji tedy proklouznout mezi prsty a využijte této příležitosti na maximum.

Charakteristika znamení

Člověk narozený v květnu nebo koncem dubna je obdařen velkým sex-appealem. Vždyť Býci žijí pod vládou planety Venuše, která jim propůjčuje dokonalý cit pro umění a krásu. Býk žije přítomným okamžikem. Je to labužník, který s potěšením utratí vysokou sumu peněz za kvalitní lahev vína. Vyzařuje z něj kultivovanost a sebedůvěra. V mládí si vytyčí cíl a k němu pak léta klidně a sebejistě kráčí.

Muži

Muži – Býci jsou pod vládou planety Venuše, jež jim dává punc klidných, trpělivých a spolehlivých jedinců. Na okolí mohou Býci působit chladně a nedostupně, což je dáno jejich uzavřeností a konzervativní povahou. Jsou pilní a soustředí svůj čas na práci hlavně proto, aby se po jejím splnění mohli věnovat tomu, co je opravdu naplňuje. Na ženy působí muži v tomto znamení jako gentlemani na úrovni.

Ženy

Patří mezi veselé, rozvážné a opatrné ženy, které pečlivě plánují každý svůj krok. Než se pustí do nových projektů, musí si všechno pořádně promyslet. Nikdy by nesnesla, aby jí někdo omezoval nebo do něčeho nutil. Svůj život si chce řídit sama. Nadevše miluje svoji rodinu, pro kterou vytváří klidný, harmonický a šťastný domov. V lásce platí za něžnou a smyslnou ženu, která si mezi muži dlouho vybírá.

Hodíme se k sobě