znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Ryby

Ryby (21. 02. – 20. 03.)

Pokud toužíte po uznání, pak vám dnešní den přinese radostnou událost. V práci konečně vedení ocení kvalitu vaší práce a vyjádří nad ní velké uspokojení. Bude to pro vás zadostiučinění, protože jste si na pracovišti často připadali jako neviditelní.

Charakteristika znamení

Znamení Ryby uzavírá cyklus 12-ti znamení. Rybička svojí duši spíše skrývavá, je velmi něžná a cituplná. Reálného života se trochu bojí nebo jí připadá přespříliš krutý. Zpravidla se snaží nalézt uplatnění tam, kde může o někoho pečovat. Průbojnější zrozenci zakládají různé charitativní organizace. Takový člověk by si měl dávat pozor na podvodníky všeho druhu, kteří se budou pokoušet zneužít jeho dobroty.

Muži

Muži zrození ve znamení Ryb mohou na okolí působit přecitlivělým dojmem. Jsou to snílci, kteří extrémně vnímají své okolí. Nenávidí nespravedlnost, a proto se neustále snaží vylepšovat svět. Mají dar vcítit se do druhých lidí a snaží se vždy pomáhat. Na okolí působí plaše a sami této vlastnosti umí využít ku prospěchu. K ženám se chovají jemně a gentlemansky, ale v posteli se změní k nepoznání.

Ženy

Ženy ve znamení Ryb bývají velmi citlivé a empatické. Není divu, že se tak snadno umí vcítit do pocitů druhých. Svoje vlastní problémy si však většinou nechávají jen samy pro sebe. Nikdy by totiž nesnesly pocit, že někoho obtěžují se svými starostmi. Řadí se mezi rozené optimistky, které dokážou vidět svět v těch nejlepších barvách. V lásce platí za romantičky. Tyto ženy jsou přátelské a tolerantní.

Hodíme se k sobě