znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Vodnář

Vodnář (21. 01. – 20. 02.)

Dnešní den přinese pozitivní události, což je vítaná změna v tomto ne zrovna pohodovém měsíci. Bude to pro vás vzpruha a vítané osvěžení. I když třeba nepůjde o nic zásadního, bude to důvod k radosti a vylepší vám náladu. To teď potřebujete jako sůl.

Charakteristika znamení

Vodnář je bezpochyby nejoriginálnější bytostí zvěrokruhu. Vždy vystupuje jinak, než se od něj očekávalo a to zcela záměrně - baví ho totiž šokovat. Často žije sám nebo odděleně od rodiny a to z prostého důvodu, aby měl dostatek času na svou intelektuální práci. Nejraději ze všeho něco zkoumá, zajímá se o nejžhavější technické novinky a jeho byt se proto podobá spíše skladišti nejrůznějších přístrojů.

Muži

Muži narození v tomto znamení se zmítají mezi dvěma elementy. V zásadě to jsou přátelští lidé, kteří milují společnost. Jsou citliví, a tak jakýkoliv konflikt zraňuje jejich nitro, byť by to na první pohled nedávali znát. Žijí ve vysněném světě plném ideálů a věří v napravení celé společnosti. Muže – Vodnáře se nesnažte zavřít do zlaté klícky. Potřebuje cítit svobodu a nenechá se nikým omezovat.

Ženy

Žena narozená ve znamení Vodnáře ráda experimentuje, zkouší nové věci a poznává nepoznané. Bývá bystrá, zvídavá a přemýšlivá. Nesnáší tabu a zažité stereotypy, které ji v životě příliš omezují. Vždycky se snaží jít svou vlastní cestou, i kdyby to pro ni mělo znamenat, že za svoje názory bude muset bojovat. Ve společnosti je oblíbená a má spousty přátel a známých. Vztahy navazuje velmi rychle.

Hodíme se k sobě