znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 01.)

I když nyní prožíváte pohodový měsíc, vyskytnou se dnes drobnější nepříjemnosti. Se svým optimismem a dobrou náladou je však dokážete vyřešit poměrně snadno. Pro každý problém najdete nejvhodnější řešení a všechno zvládnete se sobě vlastním šarmem.

Charakteristika znamení

Je desátým znamením zvěrokruhu a jeho povaha dokonale připomíná kokosový ořech. Kozoroh se navenek chce projevovat chladně, dokonce si velmi zakládá na své rezervovanosti. V jeho pevném ledovém pohledu však zahlédnete cosi podmanivého, příslib čehosi, čím si získá vaše srdce. Obě pohlaví tohoto znamení si myslí, že se zrodili pro jediné - pro práci. Nikdy nic nepodcení a je stoprocentně dochvilný.

Muži

Ctižádost je jedna z vlastností, která tyto muže charakterizuje. Dokážou vynaložit maximální úsilí k tomu, aby dosáhli vytouženého cíle. Oplývají inteligentním humorem, a proto jsou oblíbenými baviči ve společnosti. Nezdržují se v ní však často, se svým drahocenným časem plýtvají jen výjimečně. Jsou vytrvalí a do věcí se nehrnou s horkou hlavou. Zároveň jsou vynikajícími přáteli a milujícími otci.

Ženy

Patří mezi klidné, spolehlivé a příjemné ženy, i když zpočátku bývá trochu nesmělá a působí uzavřeným dojmem. Do ničeho se nevrhá po hlavě, a proto jí většinou chvíli trvá, než se pořádně rozkouká a zvykne si na nové prostředí. Žena Kozoroh je pilná, vytrvalá a ambiciózní. Moc dobře ví, že nic v životě nepřichází zadarmo a každý svůj úspěch si musí poctivě zasloužit. Kariéra je pro ní velmi důležitá.

Hodíme se k sobě