znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Beran

Beran (21. 03. – 20. 04.)

Pevná vůle vám rozhodně neschází a toho se držte také dnes. Přestože vás planety budou zásobovat prima nápady, týkajícími se vašeho domova, v práci a ve financích to tak skvělé nebude. Cítíte útlum a rozladěnost, to nejsou přátelé dobrých rozhodnutí.

Charakteristika znamení

Zrozenec se Sluncem v Beranu je díky vládnoucí planetě Mars velmi činorodý, má skvělého obchodního ducha, je temperamentní, plný touhy a umíněnosti se v životě prodrat na výsluní. Beran mívá odvážné, až průkopnické nápady, které také ihned realizuje. Důvěřuje vlastním schopnostem a zpravidla překvapí velice vyhraněnými názory. Bývá obzvláště ceněn pro svou rozhodnost a aktivní postoj k životu.

Muži

Vládnoucím prvkem života Beranů je planeta Mars symbolizující energii, sílu a vytrvalost. Muži narození v tomto znamení jsou rozhodní a chtějí získat vše, co si zamanou. Do práce se vrhají s velkou chutí a nasazením. V kolektivu jsou velice oblíbení pro svůj vtip a přátelskou povahu. V milostném životě jsou vybíraví a zhýčkaní, když si vyberete muže – Berana, nemůžete nikdy usnout na vavřínech.

Ženy

Žena Beran bývá energická, soutěživá a odvážná. Miluje výzvy a je štěstím bez sebe, když může zdolávat těžké překážky a úkoly. Málokdy se dokáže přetvařovat a má smysl pro přímé, otevřené a čestné jednání. Jakmile se zamiluje, okamžitě ztrácí hlavu a pro svého partnera je připravena udělat všechno na světě. Za svoji rodinu a přátele, kteří se dostanou do úzkých, bojuje za všech okolností jako lvice.

Hodíme se k sobě