znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Beran

Beran (21. 03. – 20. 04.)

Pevná vůle vám rozhodně neschází a toho se držte také dnes. Přestože vás planety budou zásobovat prima nápady, týkajícími se vašeho domova, v práci a ve financích to tak skvělé nebude. Cítíte útlum a rozladěnost, to nejsou přátelé dobrých rozhodnutí.

Býk

Býk (21. 04. – 21. 05.)

Rádi byste se stali ve svém oboru skvělým profesionálem a tomu podřizujete veškeré své snahy. Od hvězd dnes dostanete šanci ocitnout se blíže k naplnění svého snu. Nenechte si ji tedy proklouznout mezi prsty a využijte této příležitosti na maximum.

Blíženci

Blíženci (22. 05. – 21. 06.)

Dostatek energie a vysoká dávka trpělivosti jsou to, co dnes budete potřebovat, abyste se vyhnuli mnohým konfliktům. Dnešní vlivy totiž podporují napětí a tak se nedivte, že různé roztržky se kolem vás budou vyskytovat mnohem častěji, než jindy.

Rak

Rak (22. 06. – 22. 07.)

Komunikace vám dnes půjde doslova na jedničku. Budete vtipní a sami na oplátku budete pozorně naslouchat povídání ostatních. Podaří se vám svými bystrými poznámkami obrátit v žert i mnohé vypjaté situace. Snadno také vyřídíte i náročné záležitosti.

Lev

Lev (23. 07. – 22. 08.)

I když je víkend ještě daleko, zavolejte dnes přátelům a domluvte se s nimi, že si spolu večer někam vyrazíte. Odreagujete se, dobijete si baterie a načerpáte pozitivní energii. A to je přesně to, co v tomto náročném měsíci opravdu potřebujete.

Panna

Panna (23. 08. – 22. 09.)

Dostanete dnes příležitost výhodně investovat své úspory. Přestože vás nabídka velmi zaujme, její podezřele výhodné podmínky ve vás zapnou vnitřní alarm. Bude proto lepší, když se obrátíte na odborníky na danou problematiku a vše s nimi proberete.

Váhy

Váhy (23. 09. – 23. 10.)

Pocítíte obrovský příliv optimismu a zatoužíte po nových zážitcích, které by vyhnaly z vašeho života stereotyp. Cokoliv vám dnes osud přinese do cesty, to budete proto považovat za příležitost. Není dobré se však nekriticky vrhat do všeho nového.

Štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Hlavně ti, kteří podnikají by dnes neměli zavrhovat žádný ze svých nápadů. Nad každým z nich se zamyslete a pokuste se zvážit jejich potenciál. Dal by se uvést do reality? Jak by to vypadalo? Můžete takto snadno přijít na nový zdroj svých příjmů.

Střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dnešek přinese drobnější, ale docela nepříjemné problémy. Se všemi se vypořádáte díky své odvaze a pevnému charakteru. Umíte se postavit svým potížím čelem a necouvnete před nimi. A to je postoj, který je v dnešní době už vzácný. Buďte na sebe pyšní!

Kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 01.)

I když nyní prožíváte pohodový měsíc, vyskytnou se dnes drobnější nepříjemnosti. Se svým optimismem a dobrou náladou je však dokážete vyřešit poměrně snadno. Pro každý problém najdete nejvhodnější řešení a všechno zvládnete se sobě vlastním šarmem.

Vodnář

Vodnář (21. 01. – 20. 02.)

Dnešní den přinese pozitivní události, což je vítaná změna v tomto ne zrovna pohodovém měsíci. Bude to pro vás vzpruha a vítané osvěžení. I když třeba nepůjde o nic zásadního, bude to důvod k radosti a vylepší vám náladu. To teď potřebujete jako sůl.

Ryby

Ryby (21. 02. – 20. 03.)

Pokud toužíte po uznání, pak vám dnešní den přinese radostnou událost. V práci konečně vedení ocení kvalitu vaší práce a vyjádří nad ní velké uspokojení. Bude to pro vás zadostiučinění, protože jste si na pracovišti často připadali jako neviditelní.