znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Váhy

Váhy (23. 09. – 23. 10.)

Snažte se co nejvíce času strávit s těmi, které milujete. Měli byste více ocenit, že je ve vašem životě láska a přátelství. Každý takové štěstí nemá. Zavolejte dnes lidem, na kterých vám záleží, napište jim milý mail nebo je oslovte na Facebooku.

Charakteristika znamení

Muži

Jakmile se jednou rozhodnou, vrhají se do práce s nadšením a chutí. Jsou dobrými soudci a s lehkostí vyřeší každý spor. Nade všechno nenávidí nespravedlnost a brání slabší jedince. Jsou to pilní a cílevědomí jedinci s estetickým cítěním. Najdeme proto mezi nimi řadu umělců. V lásce jsou tito muži zdrženliví a od první schůzky neočekávají žádný sex. Iniciativu v milostném životě musí převzít žena.

Ženy

Řadí se mezi milé, sympatické a vyrovnané ženy, které v životě jen tak něco nerozhází. Vždycky dokáže udržet nervy na uzdě, protože do poslední chvíle věří, že pro každou situaci je možné najít to nejlepší řešení. Touží po klidu, harmonii a rovnováze. Aby se vyhnula možným hádkám a rozepřím, je ochotná okamžitě se dohodnout nebo ustoupit ze svých původních požadavků. Muži na ní obdivují její elán.

Hodíme se k sobě