znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Panna

Panna (23. 08. – 22. 09.)

Za vašimi aktuálními zdravotními problémy může být stres. Toho se nemůžete zcela zbavit ani dnes. Bylo by dobré, abyste se co nejdříve objednali k lékaři, abyste věděli, jestli za vašimi obtížemi nevězí něco mnohem vážnějšího. Děláte to pro sebe.

Charakteristika znamení

Člověk narozený se Sluncem v Panně se celý život neúnavně pokouší nalézt dokonalost. Šťastný dokáže být teprve tehdy, když všechno kolem něj funguje do posledního detailu. Sebemenší chybička Pannu rozhodí natolik, že přestane vnímat celek a začne být zbytečně nervózní. Uklidní se až, když vše zase perfektně běží. Nevadí mu přesčasy, ani náročné úkoly. Práci zkrátka považuje za samozřejmou součást života.

Muži

Vládcem znamení Panny je planeta Merkur, která muže obdarovává citem pro pořádek. Jsou to praktičtí jedinci, jenž se plně soustředí na zadané úkoly. Mají rádi pořádek a jasno i v mezilidských vztazích. Nenajdete mezi nimi snílky, jsou to racionální lidé silně ovládaní svým rozumem. Na ženy působí chladně, nejsou to žádní lovci, spíše něžní gentlemani. Na okolí i sebe kladou hodně vysoké nároky.

Ženy

Žena narozená ve znamení Panny na první pohled zaujme svým jemným a vytříbeným chováním. Patří k nejpracovitějším ženám z celého zvěrokruhu. V jednom kuse vymýšlí nové projekty a spřádá plány do budoucna. Je systematická, přemýšlivá a věcná. Ať už ji v životě čeká cokoli, je ráda, když se může předem připravit. V kolektivu bývá oblíbená. Muži na ní obdivují ušlechtilost, noblesu a laskavost.

Hodíme se k sobě