znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Beran

Beran (21. 03. – 20. 04.)

Udělejte si dnes zahradní slavnost! Je přece skvělé, připravit si s přáteli něco dobrého na grilu a posedět spolu u prostřeného stolu s voňavými jídly. Potěšíte nejenom své chuťové buňky, ale také si skvěle popovídáte a proberete život. Bude to fajn!

Charakteristika znamení

Zrozenec se Sluncem v Beranu je díky vládnoucí planetě Mars velmi činorodý, má skvělého obchodního ducha, je temperamentní, plný touhy a umíněnosti se v životě prodrat na výsluní. Beran mívá odvážné, až průkopnické nápady, které také ihned realizuje. Důvěřuje vlastním schopnostem a zpravidla překvapí velice vyhraněnými názory. Bývá obzvláště ceněn pro svou rozhodnost a aktivní postoj k životu.

Muži

Vládnoucím prvkem života Beranů je planeta Mars symbolizující energii, sílu a vytrvalost. Muži narození v tomto znamení jsou rozhodní a chtějí získat vše, co si zamanou. Do práce se vrhají s velkou chutí a nasazením. V kolektivu jsou velice oblíbení pro svůj vtip a přátelskou povahu. V milostném životě jsou vybíraví a zhýčkaní, když si vyberete muže – Berana, nemůžete nikdy usnout na vavřínech.

Ženy

Žena Beran bývá energická, soutěživá a odvážná. Miluje výzvy a je štěstím bez sebe, když může zdolávat těžké překážky a úkoly. Málokdy se dokáže přetvařovat a má smysl pro přímé, otevřené a čestné jednání. Jakmile se zamiluje, okamžitě ztrácí hlavu a pro svého partnera je připravena udělat všechno na světě. Za svoji rodinu a přátele, kteří se dostanou do úzkých, bojuje za všech okolností jako lvice.

Hodíme se k sobě