znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Beran

Beran (21. 03. – 20. 04.)

Od rána se budete muset potýkat s průtahy a komplikacemi. Věci nepůjdou zdaleka tak rychle, jak jste očekávali a vy jste rozmrzelí a podráždění. Bojujete s chutí se rozčilovat, ale to není řešení. Prostě to budete dnes muset nějak vydržet do večera.

Býk

Býk (21. 04. – 21. 05.)

Dnes se zaměříte především na vztahy. Budete je řešit od rána, nejprve na pracovišti a potom i v soukromí. Nejspíše se dočkáte také výměny názorů, ale ani možná hádka neovlivní vaše přátelství. Avšak samozřejmě dnes půjde i o velmi pozitivní city!

Blíženci

Blíženci (22. 05. – 21. 06.)

Svým okouzlujícím vystupováním, vtipem, inteligencí a originálním přístupem k řešení všech situací si dnes můžete zajistit lepší podmínky v zaměstnání anebo třeba i významnější pozici. A zapůsobíte také na někoho, kdo vás nedávno velmi zaujal.

Rak

Rak (22. 06. – 22. 07.)

Nejspíš zcela nechápete životní postoje ostatních, ale dnes se k nim snažíte nevyjadřovat, i když se vám možná nelíbí. Dá vám to sice dost práce, protože planety vás nutí k tomu, abyste v tomto období stále něco komentovali. Buďte proto dost empatičtí.

Lev

Lev (23. 07. – 22. 08.)

V těchto dnech si klidně žonglujte s novými myšlenkami, plány anebo koncepty. Můžete už dnes začít s osvobozováním se od představ o svých limitech. Neobávejte se zkusit něco, o čem jste zatím jen snili. Začnete s novými aktivitami. Půjde to samo.

Panna

Panna (23. 08. – 22. 09.)

Pokuste se dnes vyřešit vaše dilema. Jistá událost totiž bude přitahovat vaši pozornost a vyžadovat řešení. Už se jí není možné dále vyhýbat, jako jste to dělali dosud. Tvářili jste se, že se nic neděje. Dokud se s ní nepoperete, bude stále tady.

Váhy

Váhy (23. 09. – 23. 10.)

Kladete na své okolí poněkud vysoké nároky. Málokdo je proto schopni splnit vaše očekávání. Z toho jste pak ve stresu i vy a vzniká začarovaný kruh. Ani vy však nejste dokonalí. Dnes si to podle všeho uvědomíte. Dokážete ale změnit své chování?

Štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Musíte si dnes dávat pozor na svou přílišnou důvěřivost. Bude třeba, abyste si ověřili vše, co vám kdo řekne a dobře četli veškeré dokumenty, včetně všech poznámek. Vše, co přehlédnete, bude v budoucnu zdrojem mnoha vleklých a nepříjemných problémů.

Střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Úspěchu nemusíte dosahovat jen přímou cestou boje proti konkurenci. Dnešek vás možná přesvědčí o tom, že bude lepší s ní navázat spolupráci. Nebudete první ani poslední, kdo přistoupí k tak ryze pragmatickému kroku. Ještě se musíte mnohému učit.

Kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 01.)

Pokud jste obezřetní, může vás to uchránit před mnohými problémy. Je nutné se naučit důvěřovat ve správných situacích a správným lidem. Také byste měli zvládnout přiznat chybu, pokud se jí dopustíte. Dnes pochopíte, proč je to bezpodmínečně nutné.

Vodnář

Vodnář (21. 01. – 20. 02.)

Dnešní den přinese mnohou horkou chvilku. Komunikace s okolím bude pro vás trochu těžší, než obvykle a kvůli tomu budou lidé obtížněji chápat vaše slova. Nedorozumění mohou narůstat geometrickou řadou a hrozí i větší konflikty. Bude vám to jedno.

Ryby

Ryby (21. 02. – 20. 03.)

Očekávejte příjemné novinky, týkající se vaší kariéry. Půjde o možnost přijetí na novou pozici, výhru ve výběrovém řízení nebo zvýšení platu. Můžete samozřejmě projevit radost, ale vyčkejte, až budete mít vše potvrzeno. Vyhnete se tak zklamání.