znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Beran

Beran (21. 03. – 20. 04.)

Dnes se od rána budete zabývat úsporami, investicemi, pojištěním i dalšími tématy, souvisejícími s financemi. Půjde o to, abyste se úspěšně probrali různými nabídkami a vybrali tu nejlepší. Téma správného uložení peněz u vás nabývá na aktuálnosti.

Býk

Býk (21. 04. – 21. 05.)

Dnes vás bude zaměstnávat otázka vaší společenské prestiže. Zakládáte si na ní více, než je žádoucí. Kladete na ni příliš velký důraz a uniká vám, že v životě jsou důležitější jiné hodnoty. Měli byste si je na svém žebříčku mnohem lépe uspořádat.

Blíženci

Blíženci (22. 05. – 21. 06.)

Po zimě se cítíte jako polámaní, i malá fyzická námaha vás dokáže pořádně unavit. Dnes si na to budete stěžovat všem okolo, ale to vám nepomůže. Raději zvyšte přívod vitamínů, choďte dříve spát a nezapomínejte na pitný režim. Uvařte si kopřivový čaj.

Rak

Rak (22. 06. – 22. 07.)

Vlastníci nemovitosti dnes budou čelit nepříjemné novince o nutnosti opravy, se kterou nepočítali. Budou také muset zvýšit rozpočet, který si připravili na průběžnou údržbu a renovaci. Mnozí se v této souvislosti začnou zaobírat možností prodeje.

Lev

Lev (23. 07. – 22. 08.)

Dejte si dnes pozor na své emoce, které mají tendence převládnout nad logikou. V mnoha ohledech by vám to přineslo jen samé problémy, zejména v práci a ve finančních otázkách. A také v osobních záležitostech by nebylo o co stát. Musíte se ovládnout.

Panna

Panna (23. 08. – 22. 09.)

Dnes vás budou pronásledovat myšlenky, týkající se cestování a vzdálených míst. Nepůjde zdaleka jen o letní dovolenou, ale také o možnost studia nebo práce v zahraničí. Pokud některý člen vaší rodiny nebo někdo z přátel žije daleko, ozve se vám.

Váhy

Váhy (23. 09. – 23. 10.)

Dnes budete bojovat s extrémní přecitlivělostí. Kromě nepříjemných vnitřních pocitů vám přinese také potíže v komunikaci s ostatními lidmi, protože budete reagovat vztahovačně. Vzburcujte všechny své síly a braňte se takovým emocím. Oslabují vás.

Štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Setkáte se dnes s následky svého jednání v minulosti, ať už negativního nebo naopak pozitivního. Bude to skvělá ukázka toho, jak si vším, co uděláme, ovlivňujeme svou budoucnost. Naše činy se nám dřív nebo později vrátí, s tím je nutné počítat.

Střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dnes přijde nová nabídka, týkající se obchodního partnerství. Budete mít možnost expandovat a vychutnat si nebývalý rozmach. Musíte však být obezřetní, ne všechny nabídky jsou vždy myšleny seriózně a někteří lidé více namluví, než nakonec udělají.

Kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 01.)

Něco, co si s sebou nesete ze své minulosti a co vás dost trápí, dnes náhle uvidíte ve zcela jiném světle. Planety vám pomohou dívat se na věci jinou optikou, a tak se budete moct smířit s tím, co jste zatím nedokázali dobře zpracovat. Uleví se vám.

Vodnář

Vodnář (21. 01. – 20. 02.)

Dnes budete řešit otázky, týkající se vaší profese a kariéry. Tyto dny přímo vyžadují, abyste vyvinuli více snahy a energie. Máte totiž velkou šanci posunout se dál a dosáhnout svých cílů. Byla by škoda toho nevyužít, máte na to dost sil i elánu!

Ryby

Ryby (21. 02. – 20. 03.)

Dnešní den vám přivede do cesty někoho, koho jste už hodně dlouho neviděli. Pro některé to bude radostný okamžik, pro jiné z vás zase setkání, kterému byste se raději vyhnuli. Bude totiž připomínkou událostí, které se staly dávno, ale zdaleka nespí.