znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Beran

Beran (21. 03. – 20. 04.)

Je čas, abyste si začali plnit své sny. Listopad je na to ideální měsíc a první krok můžete udělat o tomto víkendu. A to velmi jednoduše. Zkrátka si ho uděláte podle svých představ. Tak, abyste už po sobotě byli spokojení a nabití novou energií.

Býk

Býk (21. 04. – 21. 05.)

Pokud na vás dnes padne pocit osamělosti, sebelítost to určitě nevyřeší. Jistě jsou kolem vás lidé, kteří vás ve štychu rozhodně nenechají. A pokud opravdu sami jste, brzy vám vstoupí do života někdo, s kým vám bude skvěle. Štěstí se určitě dočkáte!

Blíženci

Blíženci (22. 05. – 21. 06.)

Sobota vás podle všeho zastihne ve výtečné náladě. Budete mít také spoustu sil a energie, takže si můžete klidně dovolit i menší sportovní zážitek. Bylo by to pro vaše zdraví přínosem, zejména pokud máte sedavé zaměstnání. Pěkně si protáhněte tělo!

Rak

Rak (22. 06. – 22. 07.)

Jestlipak víte, že vyrovnaná psychika je pro dobré fungování organismu nezbytná? Dopřejte si tedy o víkendu pořádný relax, abyste ji pořádně vyladili a dopřáli jí odpočinek. Uvidíte, že se pak budete cítit silnější a odolnější i po fyzické stránce.

Lev

Lev (23. 07. – 22. 08.)

Dnešní telefonát vám může přinést informaci, která vám pomůže dosáhnout toho, co máte už nějaký čas v plánu. Důležité je, abyste ji dobře zpracovali a vycítili, kdy a kde je třeba ji využít. A to vám jde skvěle, takže máte úspěch vlastně v kapse.

Panna

Panna (23. 08. – 22. 09.)

Pamatujte na to, že jste si slíbili, že o tomto prodlouženém víkendu se budete doma ovládat a nebudete častovat své blízké křikem a kritikou. Někdo z nich navíc bude chtít řešit méně příjemné téma, tak se ovládejte, seč to půjde. Vy to dokážete!

Váhy

Váhy (23. 09. – 23. 10.)

Víkend by měl být příležitostí vyjít si na výstavu nebo zajímavou přednášku. Jste nyní schopni snadno přijímat nové informace a porozumět všemu, co vás obohatí. O nově nabyté vědomosti se pak můžete rozdělit s lidmi ve svém okolí. Rozhodně to ocení.

Štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Může se stát, že budete narychlo měnit sobotní plány. Hlavním důvodem bude nejspíš nachlazení někoho z těch, kteří byli klíčovými osobami dnešního programu. Ani vám se viróza nemusí vyhnout. Radši si kupte kvalitní vitamíny a pořádně odpočívejte.

Střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Co kdybyste dnes překvapili své blízké, vstali dříve, než oni a připravili jim dobrou a bohatou snídani? Oplaťte jim tím péči, kterou věnují oni vám. A pak se společně najezte. Nikam nespěchejte a připravte si tak základ pro prima společnou sobotu.

Kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 01.)

Máte ve svém okolí nějaký vodní zdroj s pitnou vodou? Zkuste se k němu dnes vydat. Naberte si vodu a pokud se k nádrži nebo prameni váže nějaká pověst, vyprávějte ji dětem. Na takovém výletě se nudit rozhodně nebudou a ještě se dozví něco z historie.

Vodnář

Vodnář (21. 01. – 20. 02.)

Využijte dnešní mimořádné intuice a skvělých nápadů. Ve volném dni zvažte své plány na samostatné podnikání. Vezměte papír, tužku a pište. Půjde to lépe, než na počítači. Je totiž ideální čas, abyste o sobě dali vědět. Bylo by chybou ho promeškat!

Ryby

Ryby (21. 02. – 20. 03.)

Pobyt v přírodě se často považuje za balzám na nervy. Nechcete to dnes vyzkoušet? Prohlížejte si podzimní krajinu, která už místy dostává zimní háv. Cítíte tu zvláštní vůni ve vzduchu? To je nádhera! Nechte to na sebe působit. Domů přijdete spokojení.