znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Beran

Beran (21. 03. – 20. 04.)

Hvězdy dnes podporují váš dekorační talent na maximum, tak by ho byla škoda nevyužít! Spolehněte se, že vaše kreativita potěší nejen vaše oko, ale uchlácholí i vašeho partnera a přinese pochvalu. Takže vzhůru na šlechtění svého malého království!

Býk

Býk (21. 04. – 21. 05.)

Konečně víkend, ale velikou radost z něj nemáte. Máte pocit, že si najednou všichni hrají na hlavu rodiny, což vám připadá otravné, protože jsou ve lpění na své pravdě často až zaslepení. Nejste však ve svém vlastním lpění na pravdě zaslepení vy?

Blíženci

Blíženci (22. 05. – 21. 06.)

Jestliže žijete v manželském vztahu, snažte se dnes trochu přibrzdit. Vlivem vašeho rozletu by se vám mohlo něco vymknout z rukou. Váš protějšek totiž nemusí být na takovou porci romantických aktivit připraveni a možná jej dokonce ani nezajímají.

Rak

Rak (22. 06. – 22. 07.)

Pod podmínkou, že dnes nebudete fušovat do rodinného rozpočtu a nebudete mít přílišný rozmach v rozhodování o výdajích, všechno bude v pořádku. Pokud se však neudržíte, leccos by se vám mohlo velice snadno vymknout z rukou a mohli byste litovat.

Lev

Lev (23. 07. – 22. 08.)

Přímo samotné Slunce, jakožto vládce vašeho znamení, vám dnes žehná svými přejícími paprsky a svítí na cestu k šťastným prožitkům. Nenechávejte jeho příjemný vliv vychladnout a snažte se užít každý okamžik dnešního, pro vás mimořádně krásného dne.

Panna

Panna (23. 08. – 22. 09.)

Sice nejste v jádru typem hýřila, nicméně dnes vás může nějaká okolnost pokoušet pouštět více žilou. Důležité je zejména to, abyste neměli sklon chtít všechno najednou a hned, trpělivost se vskutku vyplatí. Hlavně si určete priority ve svých výdajích.

Váhy

Váhy (23. 09. – 23. 10.)

Pokud se hodláte dnes seznamovat, můžete být opravdu klidní. Váš výběr a odhad správného protějšku je v této době naprosto úspěšný. Takže neseďte doma a vyrazte za dobrodružstvím. A pokud se vám z domu nechce, zkuste nějakou internetovou seznamku.

Štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Poznávání a exotika, to jsou hlavní témata víkendu! Ať už cestujete v zahraničí, nebo jste z nějakého důvodu doma, můžete se oddávat obojímu. I v domácím prostředí si můžete listovat v knihách o cizích zemích nebo koukat na dokumenty a cestopisy.

Střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dobrodružné výlety a poznávací zájezdy hrají o tomto víkendu prim! Vaše povaha vás táhne spíše do velehor nebo na široké bulváry velkoměst než k moři či rybníku, ale pokud nemáte dost času či peněz, užijete si i výlet po naší středoevropské kotlince.

Kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 01.)

Jak dlouho jste nebyli kempovat? Zurčení potůčku, ranní vlahá rosa a opékání špekáčků vás vrátí do pohody. Pokud svůj výlet navíc ještě zkombinujete třeba se sjížděním vody nebo procházkou v korunách stromů, bude vaše cesta naprosto nezapomenutelná!

Vodnář

Vodnář (21. 01. – 20. 02.)

Pokud žijete v manželství, můžete dnes zaznamenat oslabení vzájemné komunikace, ale žádná větší bouřka z toho nehrozí. Prostě jen taková zanedbatelná únava, kterou snadno přežijete, pokud nebudete tlačit na pilu a zbytečně se nervovat a rozčilovat.

Ryby

Ryby (21. 02. – 20. 03.)

Slunce s Marsem vám napovídají, že na plné čáře dnes zvítězí společně trávený čas, provozování koníčků a hora zábavy! Léto by mělo být plné radosti a tak zapomeňte na domácí práce a zvelebování svého hnízdečka, starosti hoďte za hlavu a bavte se!