znám vaši budoucnost,
zavolejte mi

906 70 12 34

Zapnout rádio

Denní horoskopy


Všechna znamení Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Beran

Beran (21. 03. – 20. 04.)

Vsaďte dnes na svou rétoriku. Váš mluvený i psaný projev a organizační schopnosti vám nyní přinesou úspěch. Mohou také pomoci k rozmnožení vašich financí. Napište důležitou žádost nebo obchodní dopis. Hlavně nezůstávejte v koutě a dejte o sobě vědět.

Býk

Býk (21. 04. – 21. 05.)

Zkuste se v těchto dnech co nejvíce vyhýbat lidem, kteří jsou neustále negativně a pesimisticky naladění. Jindy jsou pro vás možná neškodní, ale nyní pro vás mohou být zdrojem ne právě příjemných situací. Pokud s nimi budete jednat, buďte obezřetní.

Blíženci

Blíženci (22. 05. – 21. 06.)

Jednou z mála oblastí, kde se vám tento měsíc daří, jsou finance. Můžete si dovolit koupit i dražší věci. Může se vám dnes naskytnout příležitost k výhodnému nákupu, pokud se vám bude vše líbit, klidně do toho jděte. Bude to pro vás dobrý obchod.

Rak

Rak (22. 06. – 22. 07.)

Bude dobré, pokud ve svém současném elánu dnes trochu zbrzdíte a uvědomíte si, že nemusí být vždy všechno po vašem. V tomto období chcete prosazovat své myšlenky a plány za každou cenu, aniž byste nechali ostatní vyjádřit svůj názor. To není dobré.

Lev

Lev (23. 07. – 22. 08.)

Někdo dnes vyvolá na vašem pracovišti konflikt, po kterém zůstane zhuštěná atmosféra. Nejraději byste se do toho vložili a vzduch vyčistili, ale raději to nedělejte. Pokud to nemůžete vydržet, zajděte si ven na čerstvý vzduch a hned se vám udělá lépe.

Panna

Panna (23. 08. – 22. 09.)

Dnešní den bude tak trochu pokoušet vaši trpělivost. Co se může zdržet, to se zdrží a co se může zkomplikovat, zaručeně se také zkomplikuje. Není to nic pro vaše současné rozpoložení, proto zatínáte zuby a možná klejete. Vydržte, je to jen dnes!

Váhy

Váhy (23. 09. – 23. 10.)

Máte dnes nepříjemný pocit, že o vás v práci kolují podivné historky. Nepodléhejte panice, snažte se o záležitosti co nejvíce zjistit. Můžete zapojit i kolegu, kterému opravdu věříte. Teprve potom podnikněte kroky, které nepříjemnou situaci vyřeší.

Štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máte planety na své straně, a to je věc k nezaplacení. Je to ale jen základ, o ostatní se musíte postarat sami. Nemůžete čekat, že za vás planetární vládci vše vyřeší a zařídí. Aktivně se chopte iniciativy a třeba hned dnes vyřiďte něco důležitého.

Střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy s okolím budou v tomto období maličko proměnlivé. Pocítíte to také dnes. Včera panovala pohoda, dnes se objevují problémy v komunikaci. Nejde o hádky, ale vznikají zbytečná nedorozumění a informační šumy. Musíte se mnohem více soustředit.

Kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 01.)

Pociťujete nesmírnou vitalitu a lidé okolo vás absolutně nechápou, kde berete zásobu sil. Jste stále v pohybu a chvíli vás není možné udržet v klidu. Promyslete si, jestli byste dnes nechtěli věnovat přebytek své energie na užitečné záležitosti.

Vodnář

Vodnář (21. 01. – 20. 02.)

Přáli byste si, aby se vám dařilo v těchto složitých dnech alespoň v lásce. Ale ani to není zrovna procházka růžovou zahradou, postavení planet vám i dnes, jako jiné dny, hází klacky pod nohy a místo porozumění nastupují hádky a okázalý nezájem.

Ryby

Ryby (21. 02. – 20. 03.)

Jakoby se ve vás hromadila nervozita a vnitřní neklid. Je to celkem pochopitelné, vliv planet je v tomto ohledu neoddiskutovatelný. Dnes ovšem hrozí, že vaše psychická únava bude zdrojem větších konfliktů na domácí půdě, proto si radši dávejte pozor.